Подогреватель воздуха Власна Енергія ПВ 98-1000Якщо Ви – власник великого підприємства з цеховими приміщеннями, зерносушильних камер, тваринницького комплексу, ангарних площ, Ви вже, напевно, обмірковували питання скорочення своїх витрат на опалення. Обігрів великих площ газовим установками перетворився останнім часом досить дорогим процесом, що негативно позначається на собівартості виробленого товару та послуг.

Ідея заміни газу на дешевше тверде паливо є найпоширенішим підходом до оптимізації опалювального процесу на виробництві. І реалізується вона заміною газового пальника на твердопаливний теплогенератор. Завдяки зусиллям наших конструкторів було розроблено підігрівач повітря «Власна Енергія» ПВ 98-1000, що дозволяє обігрівати великі виробничі площі з мінімальними втратами тепла та максимальною економією Ваших фінансів. Підігрівач повітря ПВ 98-1000 складається з камери горіння, теплообмінника, вентиляторів та димососу. Встановлюється обігрівач за межами приміщення, труби, що розводять, вже приєднуються до приміщень, які необхідно опалювати. Як паливо підігрівач повітря дозволяє спалювати біомасу, відходи сільгосппродукції та деревообробки у будь-якому вигляді - як подрібнені, так і безформні, негабаритні (приклад - гілки, дрова, дошка...). Температура повітря регулюється автоматикою контролера у межах від 40 до 130 градусів. Контролер управління теплогенератором інформує про основні параметри роботи обладнання

На що здатний підігрівач повітря ПВ 98-1000

  • Підігрівач можна встановлювати паралельно існуючому теплогенератору, що дозволяє частково або повністю працювати на твердому паливі.
  • Сушіння сировини відбувається лише гарячим повітрям, без використання димових та неочищених газів (залежно від режиму).
  • Ретельно продумана конструкція знижує ризик виникнення пожежі практично нанівець.
  • Теплообмінник обробить дим і шкідливі гази, подаючи очищене підігріте повітря до приміщень, де працюють люди (теплиці або ангари).
  • Підігрівач повітря ПВ 98-1000 можна підключити до більшості типів сушильних установок (модульні, стаціонарні).
  • Модульна конструкція спрощує монтаж та ремонт теплообмінника.
  • Можливість використання вже встановленого теплогенератора (топки)

Основні технічні характеристики

Параметри Од. вим. Значення
Номінальна теплова потужність кВт 1000
ККД  % 85
Повний тиск, що розвивається Па 500
Максимальна температура теплоносія °С 80-150
Подання нагрітого повітря м3 50000
Встановлена потужність електродвигунів кВт 25
Габаритні розміри  -  довжина   мм, не більше   5000
 - ширина  2500
 - висота  3500
Видалення золи автоматичне
Вид палива тверде, сипке, негабаритне
Матеріал теплообмінника сталь / жароміцна сталь

При використанні підігрівача повітря ПВ 98-1000 незаперечним є економічний ефект. Найбільш показовою є робота такого масштабного агрегату на сушильних комплексах. Так, вартість сушіння однієї тонни продукції знижується до 50% при використанні твердопаливного теплогенератора та теплообмінника порівняно з використанням природного газу чи рідкого палива.

Подогреватель воздуха чертеж
Подогреватель воздуха схема работы