ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Металообробка

Токарні, фрезерні, зубофрезерні, листозгинальні роботи

ОБРОБКА МЕТАЛУ

ТОВ «ПМЗ Денасмаш» давно та успішно надає широкий спектр своїх послуг у галузі  металообробки та машинобудування. Ми постійно співпрацюємо з великою кількістю постійних клієнтів, успішно надаємо послуги з ремонту та розробки нового обладнання. Але при цьому ми також націлені на пошук нових перспективних клієнтів, які ще не знають нашу продукцію. 

Наше підприємство має всі можливості, щоб запропонувати різноманітність робіт у сфері машинобудування, ремонту та обслуговування будівельної техніки, різного обладнання, у тому числі найскладнішого та найважчого обладнання. 

ЧОМУ САМЕ ДО НАС?

ТОВ «ПМЗ Денасмаш» дозволяє навіть найскладнішій інженерній мрії стати реальністю. Наші досвідчені технологи, конструктори, інженери, верстатники та інші фахівці чудово знають, добре розуміють та добротно виконують свою роботу. Щоб отримати справді якісне технологічне обладнання, окремі його частини чи складний ремонт, вам слід звернутися до нас. Тут ви знайдете розуміння в технічних питаннях, ми з радістю вам допоможемо, пояснимо і покажемо як краще. Щоб отримати саме те, що потрібно від техніки, просто зателефонуйте в ТОВ «ПМЗ Денасмаш».

ТОКАРНІ РОБОТИ

В арсеналі підприємства ТОВ «ПМЗ Денасмаш» є токарні верстати, здатні виготовити тіла обертання з найменшим діаметром – 2 мм, найбільш можливий діаметр – 1000 мм. При цьому точність обробки до 2 сотих міліметрів, що дозволяє задовольнити всі потреби машинобудування, ремонту або дрібносерійного виробництва.

Наші фахівці з легкістю можуть зробити відновлення складних і дорогих валів, попередньо здійснивши їхню напайку, що також виробляється у нас. А це означає, що тепер всі роботи ви можете замовити в одному місці – у ТОВ «ПМЗ Денасмаш». Ми виготовимо молотки, відбійники та гідромолоти для вашого обладнання. За ескізами, розмірами або кресленнями виготовляємо виготовлення молотків для дробарок на замовлення. 

ТОКАРНІ РОБОТИ З ЧПУ

Для виробництва деталей великими партіями та великою точністю, на нашому підприємстві успішно використовуються верстати з ЧПУ. Вони дозволяють виготовляти деталі найскладнішої геометрії та конфігурації. Досвідчені програмісти ТОВ «ПМЗ Денасмаш» у стислі терміни складають складні програми для виготовлення найрізноманітніших деталей, у повній відповідності до технічних регламентів та вимог ГОСТів.

Завдяки токарним верстатам з ЧПУ ми маємо можливість проводити повний ремонт двигунів внутрішнього згоряння, з усіма його численними комплектуючими та складовими частинами. Токарні верстати з ЧПУ дозволяють виготовити як найпростіші тіла обертання, з допуском до 0,005, так і деталі складної конфігурації діаметром від 2 до 400 мм, з максимальною довжиною до 600 мм.Для виробництва деталей великими партіями та великою точністю, на нашому підприємстві успішно використовуються верстати з ЧПУ. Вони дозволяють виготовляти деталі найскладнішої геометрії та конфігурації. Досвідчені програмісти ТОВ «ПМЗ Денасмаш» у стислі терміни складають складні програми для виготовлення найрізноманітніших деталей, у повній відповідності до технічних регламентів та вимог ГОСТів.

ФРЕЗЕРНІ РОБОТИ

Фрезерні роботи дозволяють виготовити деталі абсолютно будь-якої конфігурації, будь-якої складності та розмірів. У ТОВ «ПМЗ Денасмаш» ви можете замовити та виготовити різні деталі та вузли машин.

Фрезерні верстати з ЧПУ використовуються для великої кількості однотипних деталей складної конфігурації з безліччю канавок, виточок та уступів з технологічними отворами, пазами та іншими елементами. Геометричні розміри 400/500/600 за точності роботи 0,005 міліметра.

КООРДИНАТНО-РОЗТОЧУВАЛЬНІ РОБОТИ

Використовується цей вид робіт для виготовлення великих і складних деталей, переважно з отворами циліндричними. Геометричні параметри: 320 х 560, діаметри отворів: Ø 3 – 125. Точність обробки – 0,02.

Координатно-розточувальні роботи завдяки своїй точності та мінімальним допускам дозволяють виконувати такі технологічні операції як ремонт двигунів внутрішнього згоряння, та безліч інших складніших і ще точніших.

ГОРИЗОНТАЛЬНО-РОЗТОЧУВАЛЬНІ РОБОТИ

Цей вид робіт дозволить робити найскладніші операції з точністю до 0,05 мм, при цьому стає можливим ремонт двигунів внутрішнього згоряння. Адже його численні отвори вимагають найвищої точності та чистоти обробки.

Універсальний горизонтально-розточувальний верстат з величезним столом дає можливість розмістити та обробляти деталі вагою до 3 тонн та розмірами 2000 на 1000 мм. Діаметр отворів, що обробляються, від 3 до 600 мм.

ЗУБОФРЕЗЕРНІ РОБОТИ

Універсальний зубофрезерний верстат і кілька його модифікацій дозволять виготовити шестірні різних розмірів, з модулем від 1 до 10. Циліндричні прямозубі, циліндричні косозубі та черв’ячні колеса будь-яких конфігурації та моделей.

За допомогою зубофрезерного верстата ТОВ «ПМЗ Денасмаш» успішно здійснює ремонт редукторів, мотор-редукторів, повністю відновлює шестірні та нарізує нові.

ЛИСТОЗГИНАЛЬНІ РОБОТИ

Універсальний і неймовірно потужний листозгин дозволить виготовити деталі довжиною до 4000 мм, у тому числі листи або труби будь-якої конфігурації дозволеної законами фізики.

Створення деталей та вузлів відбувається шляхом обробки заготовок плоскої форми за заданими параметрами. Головною перевагою методу є відсутність швів та невикористання зварювання. Отримані вироби відрізняються високими експлуатаційними показниками і менш схильні до корозійних утворень.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩЕ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ
    ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

    ПОШТА

    sale@denasmash.com