ООО "ПМЗ "Денасмаш"- предприятие широкого спектра деятельности. За свою длительную историю мы усвоили важный урок

Пропонуй клієнту більше, якісно та відповідально.

І ми вже котрий рік стрімко розвиваємося, освоюємо нові напрямки, розширюємо асортимент продукції, досягаємо нових висот. На сьогоднішній день ми виробляємо опалювальне обладнання побутового та промислового призначення, поставляємо редуктори та мотор-редуктори, обладнання для виробництва біопалива, а також паливні пелети з лушпиння соняшника. Це лише основні напрямки роботи, де ми зарекомендували себе як відповідального виробника та надійного партнера.

Послуги ТОВ "Денасмаш"

Послуги з продажу тепла

Продаж тепла

     Комплексна пропозиція для Вашої оселі, складу, заводу. Продаж тепла "під ключ" дає величезну перевагу - вам нічого не доведеться робити, крім як звернутися до наших фахівців. Розробка проекту, погодження всієї документації, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, постачання паливного матеріалу, а також технічне обслуговування обладнання.

Проектувальні роботи

Проектувальні роботи

     Ми виконуємо повний комплекс проектних робіт у галузі системи водопостачання, опалення та каналізації, а також проектуємо під ключ лінії гранулювання та брикетування. Від збору вихідних даних до подальшого узгодження та монтажу на об'єкті. Надаємо послуги із проектування систем як з нуля, так і з метою модернізації вже існуючого обладнання. За наявності завіреного проекту із Замовником та контролюючими органами можливе подальше проведення монтажних робіт.

Ремонт, відновлення редукторів та мотор-редукторів

 Ремонт, відновлення редукторів та мотор-редукторів

Будь-яка техніка не вічна, і навіть такий безвідмовний двигун, як редуктор або мотор-редуктор, можуть з часом вийти з ладу. Але не поспішайте викидати своє обладнання, адже іноді ремонт або відновлення коштують набагато дешевше за покупку нового редуктора. Наші фахівці можуть зробити ремонт редуктора або мотор-редуктора будь-якого виробника, а також гарантують роботу механізму.

Обработка металла

 Обробка металу

Наше підприємство пропонує цілу різноманітність робіт у сфері машинобудування, ремонту та обслуговування будівельної техніки, різного обладнання, у тому числі найскладнішого та найважчого обладнання. Послуги з металообробки: токарні роботи, фрезерні роботи, координатно-розточувальні роботи, горизонтально-розточувальні роботи, зубофрезерні роботи, листозгинальні роботи та багато іншого.

Плазменная резка

 Плазмове різання

Плазмове різання - вид плазмової обробки матеріалів, при якому як ріжучий інструмент замість різця використовується струмінь плазми. Підприємство ДенасМаш надає послуги з розкривання листових металів на верстаті плазмового різання з ЧПК у Полтаві.