ПОСЛУГИ ТОВ «ПМЗ Денасмаш»

СИЛЬНИЙ ТА НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

ЗА СВОЮ ТРИВАЛУ ІСТОРІЮ МИ ЗАСВОЇЛИ ВАЖЛИВИЙ УРОК

І ми вже котрий рік стрімко розвиваємося, освоюємо нові напрямки, розширюємо асортимент продукції, досягаємо нових висот. На сьогоднішній день ми виробляємо опалювальне обладнання побутового та промислового призначення, поставляємо редуктори та мотор-редуктори, обладнання для виробництва біопалива, а також паливні пелети з лушпиння соняшника. Це лише основні напрямки роботи, де ми зарекомендували себе як відповідального виробника та надійного партнера.

ПРОДАЖ ТЕПЛА

Комплексна пропозиція для Вашої оселі, складу, заводу. Продаж тепла “під ключ” дає величезну перевагу – вам нічого не доведеться робити, крім як звернутися до наших фахівців. Розробка проекту, погодження всієї документації, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, постачання паливного матеріалу, а також технічне обслуговування обладнання.

ПРОЕКТУВАЛЬНІ РОБОТИ

Ми виконуємо повний комплекс проектних робіт у галузі системи водопостачання, опалення та каналізації, а також проектуємо під ключ лінії гранулювання та брикетування. Від збору вихідних даних до подальшого узгодження та монтажу на об’єкті. Надаємо послуги із проектування систем як з нуля, так і з метою модернізації вже існуючого обладнання. За наявності завіреного проекту із Замовником та контролюючими органами можливе подальше проведення монтажних робіт.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩЕ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ
    ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

    ПОШТА

    sale@denasmash.com