ООО "ПМЗ "Денасмаш"- предприятие широкого спектра деятельности. За свою длительную историю мы усвоили важный урок

Пропонуй клієнту більше, якісно та відповідально.

І ми вже котрий рік стрімко розвиваємося, освоюємо нові напрямки, розширюємо асортимент продукції, досягаємо нових висот. На сьогоднішній день ми виробляємо опалювальне обладнання побутового та промислового призначення, поставляємо редуктори та мотор-редуктори, обладнання для виробництва біопалива, а також паливні пелети з лушпиння соняшника. Це лише основні напрямки роботи, де ми зарекомендували себе як відповідального виробника та надійного партнера.

Послуги ТОВ "Денасмаш"

Продаж тепла

     Комплексна пропозиція для Вашої оселі, складу, заводу. Продаж тепла "під ключ" дає величезну перевагу - вам нічого не доведеться робити, крім як звернутися до наших фахівців. Розробка проекту, погодження всієї документації, монтаж, пусконалагоджувальні роботи, постачання паливного матеріалу, а також технічне обслуговування обладнання.

Проектувальні роботи

     Ми виконуємо повний комплекс проектних робіт у галузі системи водопостачання, опалення та каналізації, а також проектуємо під ключ лінії гранулювання та брикетування. Від збору вихідних даних до подальшого узгодження та монтажу на об'єкті. Надаємо послуги із проектування систем як з нуля, так і з метою модернізації вже існуючого обладнання. За наявності завіреного проекту із Замовником та контролюючими органами можливе подальше проведення монтажних робіт.

 Ремонт, відновлення редукторів та мотор-редукторів

Будь-яка техніка не вічна, і навіть такий безвідмовний двигун, як редуктор або мотор-редуктор, можуть з часом вийти з ладу. Але не поспішайте викидати своє обладнання, адже іноді ремонт або відновлення коштують набагато дешевше за покупку нового редуктора. Наші фахівці можуть зробити ремонт редуктора або мотор-редуктора будь-якого виробника, а також гарантують роботу механізму.

 Обробка металу

Наше підприємство пропонує цілу різноманітність робіт у сфері машинобудування, ремонту та обслуговування будівельної техніки, різного обладнання, у тому числі найскладнішого та найважчого обладнання. Послуги з металообробки: токарні роботи, фрезерні роботи, координатно-розточувальні роботи, горизонтально-розточувальні роботи, зубофрезерні роботи, листозгинальні роботи та багато іншого.

 Плазмове різання

Плазмове різання - вид плазмової обробки матеріалів, при якому як ріжучий інструмент замість різця використовується струмінь плазми. Підприємство ДенасМаш надає послуги з розкривання листових металів на верстаті плазмового різання з ЧПК у Полтаві.