Гранулятор Sonic

Дозволяють механізму функціонувати навіть за найвищих навантажень

Оформити замовлення

Гранулятори служать для виробництва паливних, кормових або інших видів гранул, які являють собою невеликі циліндри заданого діаметра (від 3 до 10мм) та довжини (5-50мм). Устаткування може застосовуватися в побутових умовах, на фермерських господарствах та промислових виробництвах. Гранулювання дозволяє приготувати комбікорми оптимальної рецептури, забезпечує введення рідких харчових добавок та медикаментів, що значно знижує можливість попадання в корм бактерій, збільшує ступінь перетравлюваності продуктів і як наслідок, гарантує швидшу відгодівлю тварин, зменшення кількості відходів, а також скорочує втрати при зберіганні та транспортування комбікормів.

За допомогою грануляторів також виробляють паливні гранули, які одержують шляхом переробки деревних відходів та відходів сільського господарства. Паливні гранули (пеллети) мають більшу енергетичну щільність, ніж дрова, меншу зольність після згоряння, зручніші в використання та зберігання.

Гранулюванню піддаються різноманітні матеріали. Однак слід знати, що для кожної сировини необхідно розробляти свою технологію виробництва, 3 яка відрізнятиметься в залежності від безлічі параметрів: складу, вологості, жирності, температури, способу зберігання

Принцип роботи

Принцип роботи гранулятора полягає у видавлюванні роликами сировини через отвори (філь’єри) матриці. В основі процесу лежить стиск тонкоподрібненого матеріалу в зазорі між пресуючими валками і поверхнею матриці. Матеріал стискається доти, доки під дією тепла, вологи та тиску він не набуває термопластичних властивостей і продавлюється через філь’єри матриці. Видавлені гранули обламуються ножем і падають вниз на викидний диск. Далі через лоток викидаються з гранулятора з температурою 50-70 ˚С.

Основні технічні параметри

Назва параметруОдин. виміруЗначення
1. Тип гранулятораЗ матрицею, що обертається
2. Тип приводаЕлектродвигун
3. Кількість обертів матриціоб/хв180-280
4. Продуктивністькг/год250-500
5. Встановлена потужністькВт15
Габаритні розміри: довжина ширина висота  мм мм мм  2140 1771 1919
7. Масакг410

Узагальнені вимоги до сировини

  • Оптимальна вологість становить близько 15 %
  • Фракція сировини повинна бути на 1 мм менше діаметру отворів в матриці

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩЕ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ
    ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

    ПОШТА

    sale@denasmash.com