Прес брикетувальний ПБ-48.

Прес брикетувальний ПБ-48.

Прес брикетувальний ПБ-48 призначений для виготовлення паливних брикетів діаметром від 40 до 55 мм  з тирси деревини м'яких та твердих порід, лушпиння соняшника та інших рослинних відходів (відходів зернових культур, відходів переробки льону, гречки, соломи тощо).

Продуктивність  ударно-механічного преса -   від 200-400 кг/год  (залежить від вологості, щільності та виду сировини).

Прес брикетувальний ПБ-75

Прес брикетувальний ПБ-75

Прес брикетувальний ПБ-75  призначений для виготовлення паливних брикетів діаметром від 70 до 80 мм з лушпиння соняшника, брикетування тирси деревини м'яких та твердих порід, брикетування соломи та інших рослинних відходів (відходів зернових культур, відходів переробки льону, гречки та т.д.). .

Продуктивність  ударно-механічного преса -  від 500-800 кг/год (залежить від густини, виду та вологості сировини).

Гранулятор ОГМ-1,5М

Гранулятор ОГМ-1,5М

Гранулятор ОГМ-1,5М  - модернізований ( посилена конструкція вузлів, висока продуктивність ), спеціально розроблений гранулятор для сфери біоенергетики, який добре зарекомендував себе багато років безвідмовної роботи. Прес-гранулятор призначений для виробництва пелет з різного виду сировини: деревні відходи, солома, торф, лушпиння зернових, лушпиння соняшнику, послід птахів та ін. Устаткування виробляє якісні та міцні пелети.

Продуктивність - 1-1,3 т/год  (залежно від вологості, фракції, щільності та виду сировини). 

Гранулятор Б6ДГВ-М

Гранулятор Б6ДГВ-М

Гранулятор Б6ДГВ-М - удосконалена модель гранулятора Б6ДГВ з підвищеною продуктивністю та посиленими вузлами конструкції. Показники надійності та продуктивності стали ще кращими! Обладнання здатне гранулювати будь-яку сировину: деревні відходи, солому, торф, лушпиння зернових, лушпиння соняшника та ін.  
Гранулятор добре зарекомендував себе на ринку виробників біопалива. Машина виготовляє якісні та міцні пелети ,  в цьому Ви можете переконатися відвідавши один із наших заводів.

Продуктивність - 1,5-2,2 т/год  (залежить від вологості, фракції, щільності та виду сировини).

Линия гранулирования

Лінія гранулювання

На сьогоднішній день «Денасмаш» надає повний спектр послуг з організації та виготовлення комплексу з переробки біомаси, починаючи від розробки та закінчуючи виготовленням всього обладнання, що входить до складу лінії гранулювання, проведенням пуско-налагоджувальних робіт, навчанням персоналу, сервісним та післягарантійним обслуговуванням.

Продуктивність на лушпинні насіння, деревних відходах -  від 1 т/год ;
Продуктивність комбікормів –  від 1 т/год.

Запчастини, деталі до грануляторів

Запчастини, деталі до грануляторів ОГМ-1,5 та Б6ДГВ

Наявність спеціалістів та обладнання на нашому заводі дозволяє повністю зробити деталь від заготівлі до готової запчастини – у нас замкнутий цикл виробництва. При цьому ми контролюємо якість на кожному етапі виробництва та виготовляємо у стислі терміни.

Ми працюємо без посередників, що дозволяє зробити низьку ціну і при цьому виробляти продукцію високої якості: швидкохідний вал-шестерня (нижній вал), проміжний вал – шестерня (середній вал), шестерня середнього валу (проміжний вал), головний тихохідний вал (планшайба), хомути кріплення матриці, ролики, обичайки, шліцевий вал, плити (ромби), велика (тихохідна) шестерня, муфта, матриці для різних видів сировини.