ТОВ "Денасмаш" виробляє якісні товари багато років, а з 2000 року в основному займається виготовленням та обслуговуванням редукторів та мотор-редукторів для всіх промислових об'єктів, у багатьох країнах світу, таких як: Україна, Російська Федерація, Білорусь, Молдова тощо. . Багаторічний досвід зумовлює якісне складання та матеріали вищого рівня.

Хочете бути впевненими у справності свого обладнання –  купуйте редуктори у нас!

Циліндричні редуктори

Це одні з найпоширеніших типів редукторів, що використовуються у промисловій сфері. Вони є невід'ємною частиною вантажопідйомного обладнання. Циліндричні редуктори мають досить високий рівень ККД (до 98%) та тривалий термін служби. Вони працюють за рахунок циліндричної зубчастої передачі, тому здатні без проблем витримувати навіть найвищі навантаження. 

Цилиндрические одноступенчатые редукторы1ЦУ-100, 1ЦУ-160, 1ЦУ-200, 1ЦУ-250

Циліндричні кранові редуктори

Купити циліндричні кранові редуктори виробництва ПМЗ "Денасмаш":

Спеціальні кранові редуктори

Купити спеціальні кранові редуктори виробництва ПМЗ "Денасмаш":

Spec-Kran

Черв'ячні редуктори

Переваги черв'ячної передачі такі – плавність роботи, безшумність, висока кінематична точність, велике передатне ставлення лише у парі, самогальмування. Черв'ячний редуктор – один із найчастіше використовуваних редукторів, коли потрібні особливо великі передавальні числа у поєднанні з безшумністю та точністю роботи.