Гранулятор Б6ДГВ-М до 2,2 т/ч

Дозволяють механізму функціонувати навіть за найвищих навантажень

Оформити замовлення

Гранулятор Б6ДГВ-М – удосконалена модель з підвищеною продуктивністю (економія часу та грошей). Завдяки посиленню навантажуваних частин прес стійкий до поломок, полегшення експлуатації досягається шляхом автоматизування процесу.

Експлуатація моделі Б6ДГВ-М на власному виробництві стала гарною базою для конструкторів та розробників нашої компанії у модернізації гранулятора для різних видів сировини, з підвищеними показниками продуктивності та надійності роботи.

У Грануляторі  Б6ДГВ-М ДЕНАСМАШ втілені як випробувані часом і функції, що виправдовують себе, так і новаторські прогресивні рішення. Крім стандартної заміни на збільшену матрицю та роликів має ряд додаткових покращень:

 • Шестирні редуктора гранулятора мають спеціальну термічну обробку,що призводить до значного збільшення ресурсу експлуатації.
 • Корпус гранулятора виготовлений із сталі,яка більш стійка до тріщин та зносу в порівнянні з чавунним.
 • Можливість безперервного мастила роликів та внутрішніх підшипників гранулятора скорочує час простою та холостої роботи при пуску.

Короткі технічні характеристики гранулятора Б6ДГВ-М:

ХарактеристикиОд. вимірюванняЗначення
Продуктивність на сировині:лушпиння соняшникат./час1,5-2,2
тирса1,7-2,2
Потужність двигунакВт110
про/хв.1500
Потужність змішувачакВт3,5
Параметри матрицівнутрішній діаметрмм500
робоча ширина120
габаритні розміридовжинамм2596
ширина1560
висота2270
Масакг3900
 • У грануляторі використовується одноступінчастий редуктор, матриці обороти 230 об/хв.;
 • Діаметр отвору, глибина каналу, кут зенковки, зустрічне свердління залежить від типу та якості сировини та підбирається індивідуально.

Модернізовані вузли гранулятора проходять випробування та доопрацювання на нашому заводі з виробництва біопалива, всі комплектуючі виготовляються з високоякісної сировини, змінні деталі (підшипники, матриці тощо) закуповуються безпосередньо у німецьких виробників. У нашій компанії працює висококваліфікований персонал із проектування, виготовлення та обслуговування. На складі завжди є витратні матеріали вузли та агрегати, деталі та комплектуючі для регламентного ремонту та обслуговування.

Завдяки власному виробництву з сучасними технологіями та прогресивним інженерним підходом ми можемо створювати гранулятори, які забезпечують високу продуктивність, відмінну якість гранул при співвідношенні ціни-якості на вартість обладнання.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩЕ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ
  ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

  ПОШТА

  sale@denasmash.com