ШИРОКИЙ СПЕКТР ПОСЛУГ

Фрезерні роботи

Послуги з фрезерної обробки металу

Фрезерування металу

Надаємо послуги з фрезерної обробки металу на замовлення, як типових деталей так і виробів по кресленнях чи копіюванням. Приймаємо замовлення на фрезерну обробку деталей і виготовлення виробів з чорного та кольорового металів, чавуну та інших сплавів.

Фрезерна обробка металу — це процес, що виконується для формування фасонних та плоских поверхонь на заготовках з металу. Процес фрезерування здійснюється шляхом видалення тонкого шару металу з заготовки, що обертається, або шляхом руху фрези по ній.

При виробництві виробів зі складними параметрами із цілісних заготовок проводять фрезерувальні роботи з металу. Ця методика затребувана в багатьох галузях, що дозволяє отримувати міцні деталі з високими експлуатаційними характеристиками. Однаково ефективна під час роботи з титаном, чавуном, нержавійкою, іншими матеріалами.

Фрезерування металу на замовлення відноситься до механічного типу оброблення. Більшість деталей роблять на універсальних верстатах. Саме такі моделі широко використовуються в роботі нашого підприємства, адже такі верстати точні, практичні і зручні в застосуванні.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩЕ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ
    ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

    ПОШТА

    sale@denasmash.com