Твердопаливні котли

СИЛЬНИЙ ТА НАДІЙНИЙ ПАРТНЕР

Одним із найскладніших завдань для багатьох компаній є організація систем опалення. На сьогоднішній день великий відсоток підприємств вже відмовилися від використання централізованого опалення і перейшли до застосування автономних механізмів, які не просто відрізняються високим рівнем економічності, а й надають можливість здійснювати регулювання подачі тепла з урахуванням потреб споживача. Промислові твердопаливні котли тривалого горіння – це одне з кращих рішень для сучасних підприємств, які хочуть значно скоротити витрати, при цьому забезпечити комфортні умови в приміщеннях.

Які особливості мають промислові твердопаливні котли?

Такий вид теплогенеруючого обладнання як промислові котли на твердому паливі призначений для обігріву великих площ, оскільки пристрої відрізняються високою надійністю і потужністю. Сучасні агрегати цього типу оснащені вимірювальними приладами, а також різноманітними пристроями, що забезпечують комфортну та зручну експлуатацію. Котли тривалого горіння, призначені для промислового використання та поділяються на кілька видів:

 • устаткування, що функціонуює на деревині (піролізні котли або ті, що працюють на відходах з деревини –  пелетні котли);
 • агрегати, що працюють на вугіллі (промислові вугільні котли);
 • обладнання, робота якого здійснюється на брикетах, виготовлених з деревини чи торфу

Такі промислові котли,нашого виробництва, користуються величезним попитом так як при експлуатації обладнання є можливість викоритовувати кілька видів палива.

Переваги українських твердопаливних котлів

Максимальна економія газу

З використанням опалювального обладнання на твердому паливі Ви отримуєте економію опалення у 2-3 рази

Зносостійкість

Використання у виробництві металомістких конструкцій із високоякісних матеріалів дозволяє нам гарантувати розрахунковий термін експлуатації 15 років.

Універсальність

Як сировина підійде будь-який вид твердого біопалива: дрова, гілки, вугілля, пелети, брикети, тирса

Швидка окупність

Опалення будинку окупиться Вам максимум за 2 сезони; застосування наших котлів у виробничих приміщеннях – до 1 року

Легкість у експлуатації

Залежно від потужності котла його обслуговування займе у Вас від 20 хвилин на тиждень до 30 хвилин на день

Якщо Ви бажаєте купити промисловий котел, який повністю відповідатиме потребам вашого підприємства, то звертайтеся до нашої компанії ТОВ «ПМЗ Денасмаш», яка займається виробництвом високоякісного, довговічного обладнання та пропонує привабливу вартість своєї продукції.

Ціни на промислові котли та переваги даного устаткування.

Спеціальні котли на дровах, а також функціонуючі на іншому виді палива – це вигідне придбання, яке дуже швидко окупається. Ці пристрої перевершують інші типи обладнання за переліком параметрів, основним з яких є дешевизна пального матеріалу. Твердопаливний дров’яний промисловий котел, як і інші типи аналогічного обладнання, варто придбати з кількох причин:

 • можливість використання різних видів палива (пелети, торф, дрова, а також кокс і вугілля);
 • низька ціна пального матеріалу та його доступність (використовувати можна навіть відходи с/г виробництва, а також деревообробки);
 • обладнання не потребує підключення до електричної мережі або інших типів комунікацій;
 • універсальність (ми можемо виготовити високопродуктивні агрегати, призначені для роботи на різних видах палива).

Кожен промисловий котел на тріску, як і інших видах пального матеріалу, оснащується надійним та довговічним теплообмінником на випадок перегріву пристрою.

Чому краще замовити твердопаливний котел у ТОВ «ПМЗ Денасмаш»?

 1. Ми виробляємо обладнання відповідно до норм, зазначених ГОСТом.
 2. Кожен пристрій буде відповідати всім вимогам замовника та ідеально підійде для конкретної організації.
 3. Наше виробниче підприємство оснащене найновішим обладнанням, що дозволяє виробляти високоякісну продукцію в гранично короткий період.
 4. Ми маємо позитивну репутацію, оскільки протягом багатьох років створюємо довговічні та надійні котли, які ефективно функціонують протягом багатьох десятиліть.
 5. Наша компанія пропонує привабливі ціни і, звернувшись до нас, ви зможете вигідно придбати обладнання, яке в майбутньому дозволить підприємству економити кошти.

ТОВ «ПМЗ Денасмаш» – перевірений часом партнер, якому можна довіряти серйозні питання. Наші твердопаливні котли – це надійне теплопостачання на весь період експлуатації.

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩЕ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ