Прес-гранулятор ГР-1

Дозволяють механізму функціонувати навіть за найвищих навантажень

Оформити замовлення
Прес-гранулятор  
Продуктивністькг/год800-1200
Тип редуктораРемінний, 2-х ст.
Частота обертання матриціоб/хв150
Тип матриціОГМ-1,5
Потужність головного двигунакВт90
Потужність приводу змішувачакВт3,0
Габаритні розміри в горизонтальному і прямолінійному положенні, не більше: – довжина – ширина – висотамм мм мм2140 1771 1919
Масакг2850
Конвеєр стрічковий похилий 7,2  
Тип тягового елементаСтрічка ПВХ
Ширина тягового елементамм500
Частота обертання барабанівоб/хв56
Діаметр барабанівмм159
Довжина транспортуванням7,2
Продуктивність, щонайменшекг/год1500
Потужність приводукВт1,5
Масакг420

Гранулятор – основна частина обладнання, призначена для отримання гранул з біомаси шляхом продавлювання її пресуючими вальцями через радіальні отвори кільцевої матриці.

Принцип роботи прес-гранулятора полягає в наступному:

Продукт рівномірно подається в змішувач, основне завдання якого є безперервне перемішування і зволоження сировини, а також примусова подачі суміші в камеру пресування гранулятора.

Конструктивно змішувач є горизонтальним циліндром з ввідним і вивідним патрубками, всередині якого в двох підшипниках обертається лопатева мішалка, яка приводиться в рух клинопасової передачею від електродвигуна.

Підготовлена суміш потрапляє в камеру пресування між кільцевою матрицею, що обертається, з горизонтальною віссю обертання і двома роликами, що обертаються всередині неї на нерухомих осях. Матриця рухається від електродвигуна. Одночасно за рахунок тертя обертаються пресуючі ролики. Обертовий момент від валу електродвигуна через двоступінчасту клинопасову передачу приводить у обертання вал-планшайбу з матрицею. Одночасно від контакту з сировиною, що знаходиться на внутрішній поверхні матриці, обертаються пресуючі ролики. Подана в камеру пресування сировина затягується між матрицею, що обертаються, і пресуючими роликами і продавлюється в радіальні отвори (фільєри) матриці, де під дією великого тиску формуються гранули. Видавлені з фільєр матриці гранули обламуються. Обламані гранули з кришки з підпресувальником направляються далі по технологічному процесу.

У конструкції передбачено запобіжні зрізні пальці. У разі перевантаження або заклинювання матриці, закріпленої на планшайбі з роликами, (при попаданні між ними стороннього тіла), зусилля, що зросло, зрізає запобіжні пальці, і нормально нерухома вісь разом з фланцем провертається.

Прес-гранулятор жорстко кріпиться (анкерним або іншим жорстким з’єднанням) у певному місці приміщення до основи (підлога приміщення, бетонна основа, металоконструкції тощо).

ЗАЛИШТЕ ЗАЯВКУ

ОБИРАЙТЕ НАЙКРАЩЕ ТА БУДЬТЕ ВПЕВНЕНІ В РЕЗУЛЬТАТІ
    ЗВ’ЯЖІТЬСЯ З НАМИ ЗРУЧНИМ СПОСОБОМ

    ПОШТА

    sale@denasmash.com