Гранулятор ОГМ-1,5МГранулятор ОГМ-1,5Мспеціально розроблений для сфери біоенергетики, відрізняється надійністю та простотою обслуговування. Прес-гранулятори призначені для виробництва пелет з будь-якого виду сировини: тирси та інших деревних відходів, соломи, лушпиння зернових, лушпиння соняшника, торфу та ін.

Також широко використовується для виробництва комбікормів , гранул із сіна, трави. Власне виробництво із сучасними технологіями та прогресивний інженерний підхід дозволили нам створити високоякісні гранулятори, які забезпечують високу продуктивність, відмінну якість гранул, при співвідношенні ціни-якості на вартість обладнання.

Короткі технічні характеристики гранулятора ОГМ-1,5:

Характеристики Од. вимірювання Значення
Продуктивність на сировині: лушпиння соняшника, тирса т./час 1,2
солома 1-1,3
Потужність двигуна кВт 90
про/хв. 1500
Потужність змішувача кВт 3,5
Параметри матриці внутрішній діаметр мм 480
робоча ширина 120
габаритні розміри довжина мм 2050
ширина 925
висота 1760
Маса кг 1800

Гранулятор ОГМ 1,5М комплектується:гранула з лушпиння соняшника

  • Гранулятор (редуктор);
  • Вали, плити, ролики, план-шайба, хомути для матриці;
  • Змішувач, дозатор, живильник із проводами;
  • Основний двигун.

Вимоги до сировини:

Оптимальна вологість – 8-12 %;
Оптимальна величина фракції сировини – 1,5-4 мм.

Як безпосередній виробник біопалива ми використовуємо дані гранулятори на власному виробництві пелет. Усі комплектуючі виготовляються із високоякісної сировини, змінні деталі закуповуються у німецьких виробників безпосередньо. У нас завжди є в наявності запчастини до гранулятора : план-шайба ОГМ-1.5, хомут стяжний ОГМ-1.5, ролики 200 мм, 195 мм, 190 мм. У нашій компанії працює висококваліфікований персонал із проектування, виготовлення, обслуговування. На складі завжди є витратні матеріали вузли та агрегати, деталі та комплектуючі для регламентного ремонту та обслуговування. Ремонт та виготовлення нестандартних комплектуючих проводиться у найкоротші терміни.