Підіб’ємо підсумки виставки “Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2014”

З 4 по 7 листопада компанія «Денасмаш» взяла участь у VII Міжнародній спеціалізованій виставці «Енергоефективність. Відновлювана енергетика-2014».

На виставці учасники зарубіжних та вітчизняних компаній презентували інноваційні рішення та сучасні розробки у галузі енергоефективних технологій.

Понад 100 компаній брали участь у конференціях та ділових зустрічах, що стосуються найбільш гострих та актуальних питань розвитку відновлюваної енергії.

Виставка “Енергоефективність. Відновлювана енергетика – 2014” пройшла для нас дуже плідно. Протягом усіх виставкових днів біля стенду «Денасмаш» вирувало і вирувало життя. Це й не дивно, бо тільки-но ми надали комплексне вирішення питання енергонезалежності. Ми презентували обладнання для виготовлення палива з біомаси, казани, здатні працювати практично на будь-якому твердому паливі, твердопаливні пальники нового покоління.

Проведені переговори дали чудову можливість дізнатися, чого очікують від нас партнери та замовники. Проаналізувавши потреби, ми запропонували дуже комфортні партнерські умови.

Ми націлені на створення цінності продукту разом із нашими замовниками та партнерами, саме тому значну увагу було приділено питанню якості продукції та ціноутворенню.

Участь у цій виставці стала черговим кроком у розвитку нашого бізнесу, набутий новий неоціненний досвід. Ми раді були бачити всіх своїх колег та постійних клієнтів, і, звичайно ж, ми щасливі новим знайомствам. Дякую всім, хто відвідав наш стенд на виставці та співпрацював з нами!