промислові водогрійні котлиПромислові водогрійні казани є високопродуктивним обладнанням стаціонарного типу. Головна функція такого обладнання – опалення різноманітних будівель (житлові, виробничі та адміністративні) та обслуговування різноманітних промислових процесів. Вони активно використовуються для роботи в комунальній галузі (котельні, теплопостачання), технічних спорудах та в інших випадках. Промислові водогрійні котли для опалення мають солідні габарити та велику вагу. Тому вони зазвичай встановлюються в окремих спеціалізованих кімнатах – котельнях. Монтаж такого обладнання здійснюється з дотриманням усіх його технічних вимог та експлуатаційних особливостей, прописаних у супровідній документації виробника.

Як вибрати промислові водогрійні котли?

В Україні пропонується широкий вибір подібної продукції. Але особливою популярністю у споживачів користуються промислові водогрійні котли на тирсі та деревних відходах, що виробляються «ПМЗ Денасмаш». Вони мають безліч експлуатаційних переваг. До переваг подібної продукції відносяться:
  • можливість як ручної, і автоматичного варіанта завантаження палива;
  • безпечна експлуатація та безперебійне функціонування протягом тривалого часу;
  • невибагливе та досить просте обслуговування;
  • можливість роботи із різноманітними видами твердого палива. Особливо при цьому пристосовані моделі КВТ. Такі водогрійні котли на твердому промисловому паливі не прив’язані ні до якогось окремого виду сировини, будучи універсальними пристроями, що ефективно функціонують з будь-якими варіантами даного «живлення».
промислові водогрійні котли для опаленняЦе лише мала частина переваг такого обладнання, яке виробляється на заводі «Денасмаш». Завдяки їм таку продукцію активно набуває не лише величезна кількість компаній в Україні, а й безліч підприємств Польщі, РФ, Білорусі, Грузії, Молдови та інших держав. Детальніше про нашу продукцію ви можете побачити на сторінці Твердопаливні котли Україна   Рекомендуємо до прочитання: