Автоматичні пеллетні котли ПВ-1,0Якщо у Вас виникло питання, як максимально ефективно опалити промислові приміщення до 500м², ми з радістю Вам підкажемо. Автоматичні пелетні котли серії " Власна Енергія " - це чудове рішення для опалення виробничих приміщень, установ, теплиць, а також для організації повітряного опалення ангарів та інших приміщень з максимальною економією зусиль та витрат. Дана інформація надана для ознайомлення, твердопаливні котли тривалого горіння ціни ви можете дізнатись у нашого менеджера, зателефонувавши за телефоном  +380 (532) 519-023. 

Чому варто вибрати саме пелетні котли ПВ-1,0

  • Основним і єдиним видом палива є пеллета , виготовлена ​​з будь-якого біоматеріалу. Ми передбачили використання не достатньо якісної сировини та з упевненістю заявляємо – горіти буде все!
  • Даний вид котла комплектується пелетним пальником серії "Власна Енергія", який дозволяє повністю автоматизувати опалювальний процес: подача палива та регулювання параметрів опалення відбуваються без Вашої участі.
  • Котел обладнаний автоматичною системою золовидалення у зовнішній контейнер, а це означає, що Вам не доведеться чистити котел протягом усього опалювального періоду.
  • Ми також подбали про максимальний рівень безпеки роботи нашого опалювального обладнання на Вашому виробництві. Котел просто напханий системами активної та пасивної безпеки (шлюзовий затвор, датчики пожежі, перегріву, здійснюється двокрокова подача пелет).

Основні технічні характеристики

Параметри ред. змінити ПВ-1,0
Потужність кВт 70
Об'єм теплоносія л 227
Обсяг топки л 101
Вага теплообмінника кг 508
Габаритні розміри, не більше - Довжина мм 670
- ширина 1150
- Висота 1500
Робочий тиск Атм. 2
Загальна вага кг ~ 700
Поверхня нагріву - загальна м 2 9,7
- радіаційна 0,9
- конвективна, димарних труб 8,2
- конвективна, трубних дощок 0,6
Механізація чищення конвективних поверхонь % 85
ККД % >90
 
твердотопливные котлы длительного горения цены  

Ви можете зв'язатися з нами