Пеллетний пальник ФакелЛінія опалювального обладнання «Власна Енергія» розроблена як недорогий та якісний продукт для вітчизняного споживача. Одним з предметів гордості нашого виробництва, безумовно, є ефективний пальник з розширеними можливостями контролювання процесів спалювання.

Якщо Ви бажаєте автоматизувати роботу свого опалювального котла, або замінити старий пальник, радимо Вам звернути увагу на пальник серії «Факел».

Переваги пеллетного пальника:

  1. Основним паливом пальника «Смолоскип» є гранули Будова пелетного пальникадіаметром 6-14 мм і довжиною до 45 мм.
  2. На відміну від низки запропонованих автоматичних пелетних пальників, наша з легкістю працює і на сільгоспвідходах: тирсу, лушпиння соняшника, солома, лушпиння гречки, вівса, ріпаку і т.д.
  3. Під час розробки пальника ми враховували специфіку спалювання палива з високою зольністю. Завдяки вдосконаленій будові поверхні пальника, зольна кірка, що утворилася, руйнується автоматично і не перешкоджає подальшому спалюванню сировини.
  4. Контролер регулює процес подачі палива та спалювання сировини, що стає вигідним з погляду економії. Так, рівень ККД підвищується до максимуму, а Ви отримуєте оптимальну температуру приміщення дешевше.
  5. Має багатоступінчасту систему захисту на випадок перебоїв в електричному живленні, перегріву котла, механічного пошкодження шнекового живильника, відсутності розряджання в топці тощо, що забезпечує безпечні та комфортні умови експлуатації.
  6. Пальник в автоматичному режимі здійснює дозовану подачу палива з бункера в пальниковий пристрій, при цьому регулюється інтенсивність подачі повітря для горіння. Все, що потрібно, – налаштувати бажані параметри опалення, а потім пару разів на тиждень наповнювати бункер пелетами і видаляти золу. Решту зробить автоматика.

Де Ви можете застосувати автоматичні пелетні пальники

  • Твердопаливні водогрійні казани;
  • Універсальні твердопаливні казани.
  • Пелетні котли (заміна пальникового пристрою);

Основні технічні показники автоматичного пелетного пальника серії “Смолоскип”

Характеристики Розміри агрегату  Горелка
100-150 кВт 
Горелка
200-300 кВт 
Діапазон потужності кВт 100 150 200 300
ККД % 85-87
Витрата пелет (лушпиння соняшника) при номінальній потужності
(теплотворна здатність – 4,5 кВт/кг)
кг/час 22 33 44 55
Напруга живлення В 220
споживана потужність кВт 0,52 0,62 0,74 0,92
Допустима зольність палива % від обсягу до 15
Допустимий вміст відсіву в паливній гранули % від обсягу 10
Допустимий вміст неорганічних домішок
у паливній гранули
% від обсягу до 3

Встановлення пелетного пальника здійснюється нашими спеціалістами на будь-який тепловий агрегат. Ми розробимо проект, затвердимо його з Вами, зробимо монтаж обладнання, запустимо та налаштуємо. Вам залишиться лише радіти результатам.

Пеллетний пальник креслення