До питання про рекламації

Ми визнаємось Вам: Завод Денасмаш, як і всі виробники, іноді отримує рекламаційні акти.

Але дозвольте запитати: що Ви, як правило, чуєте, звертаючись до когось із рекламаційними претензіями? Це буде невиразна мова співробітника фірми, в яку звернулися, тому що він або посередник, який слабо технічно грамотний і не розуміє суті питання, або на підприємстві не вибудовано чітку вертикаль технічного контролю. Не кожне підприємство-виробник керується великою істиною « Споживач завжди правий! », Найчастіше на шкоду собі ж. Звичайно, ми не беремо до уваги тих випадків, коли споживач сам порушив чіткі правила експлуатації, які відомі навіть студенту-інженеру після 1-го курсу.

Це як п’ять технічних заповідей:

  1. Не впусти при перевезенні!
  2. Не вдари по редуктору кувалдою!
  3. Не ігноруй найпростіші закони механіки!
  4. Правильно підбери потужність, що наводиться!
  5. Заправь маслом!

Так от, якщо раптом у Вас виникли якісь підозри, що редуктор «Денасмаш» працює не так, як має – звертайтесь! Повірте, Вас вислухають, грамотно оцінять ситуацію, дадуть пораду і, якщо справді виникла проблема, оперативно відреагують та усунуть неполадки. І, що важливо, ми завжди готові зрозуміти ситуацію нашого клієнта, стати на його місце.

Розкажу Вам випадок із життя:

14 листопада 2014 року (це була п’ятниця) о 15:30 від одного з наших клієнтів надійшла інформація про те, що на елеваторі на Дніпропетровщині заклинив циліндричний редуктор нашого виробництва.

Наш замовник не зміг точніше описати суть проблеми, оскільки сам виступав посередником, а редуктор у комплекті з норією був відвантажений іншому сільськогосподарському підприємству. Монтаж норії на елеваторі робили самотужки.

Виконавчий директор елеватора в телефонній розмові сказав, що редуктор відпрацював без проблем півроку і ось несподівано його заклинило. Я запитав, наскільки він довіряє обслуговувальному та технічному персоналу, чи заправлявся редуктор олією та чи могли виникнути проблеми у механізмах, пов’язаних з нашим редуктором?!

У відповідь почув, що персонал кваліфікований, що він особисто передавав каністру з олією для заправки редуктора півроку тому, при монтажі норії, а з приводу справності механізмів, що сполучені, нічого пояснити не може. Але! У нього на елеваторі лежить 500 тон кукурудзи, яку треба негайно подати на сушіння! Справа невідкладна і не терпить навіть до понеділка.

Вже о 10:00 наступного дня слюсар сервісної бригади зателефонував менеджеру та повідомив, що редуктор розкритий та визначено причину поломки. У редукторі не було масла і, судячи з характерних ознак, очевидно, що воно туди ніколи й не заливалося. Заклинювання відбулося через перегрівання підшипника проміжного ступеня. Стан зубчастих зачеплень, загалом, у хорошому стані, потребують заміни лише проміжна вал-шестірня та швидкохідне колесо.

Черговий менеджер передзвонив виконавчому директору елеватора, описав всю ситуацію, роблячи висновок, що випадок не гарантійний. Керівник, уже присвячений усі подробиці, був дуже здивований, адже «Цей редуктор ВЖЕ ВІДВАНТАЖИВ БІЛЬШЕ 3000 тонн кукурудзи» і при цьому працював без масла!

Після таких «рекламацій» моя душа сповнюється гордістю за нашу продукцію та колектив, який зумів зробити таких «монстрів виробництва»!

Жду Ваших заявок.Vadim Puty

Старший менеджер
ООО«ПМЗ Денасмаш» Вадим Путий