Мотор-редуктор  - суміщені в моноблоці електронний двигун і пристрій, що знижує навантаження на двигун, що збільшує момент, що крутить. Пристрій відрізняється легкодоступним ремонтом та підтримкою, високою продуктивністю та простим способом монтажу. Основні види передачі: планетарні, черв'якові, циліндричні та хвильові. Для кожного завдання існує певний механізм. Для досягнення більших обсягів частот використовують мотор-редуктори одно-, дво-, триступінчасті.

Циліндричні співвісні мотор-редуктори

Співвісний циліндричний мотор-редуктор побудований на базі редуктора із зубчастою передачею. Назва базується на взаємному розташуванні вхідного та вихідного валів, що знаходяться на одній осі. Подібне компонування дозволяє мотор-редукторам витримувати значні поперечні навантаження. 

ТИПИ МОТОР-РЕДУКТОРІВ

Циліндро-черв'ячні мотор-редуктори

Циліндро-черв'ячні мотор-редуктори  характеризуються великими передатними числами, великим діапазоном переданих моментів, що крутять, і безліччю просторових компоновок, що особливо корисно при необхідності вписати привід в обмежений простір.

Черв'якові мотор-редуктори

Черв'ячний мотор-редуктор загальнопромислового призначення є одношвидкісним механічним передатним засобом, побудованим на базі черв'ячно-гвинтового зачеплення, та електроприводною частиною: енергетичним або силовим двигуном змінного і постійного струму.

Планетарні мотор-редуктори

Основні переваги даного типу мотор-редуктора: високий момент, що крутить, на вихідному валу, широкі кінематичні можливості, великі передатні числа, рівномірний розподіл радіальних сил на корпус, висока стійкість до ударних навантажень, відносно невеликі розміри і маса. 

ТИПИ МОТОР-РЕДУКТОРІВ