Гранулятор Б6ДГВ-М

Гранулятор Б6ДГВ-М – удосконалена модель з підвищеною продуктивністю (економія часу та грошей). Завдяки посиленню навантажуваних частин прес стійкий до поломок, полегшення експлуатації досягається шляхом автоматизування процесу.

Експлуатація моделі Б6ДГВ-М на власному виробництві стала гарною базою для конструкторів та розробників нашої компанії у модернізації гранулятора для різних видів сировини, з підвищеними показниками продуктивності та надійності роботи.

У Грануляторі  Б6ДГВ-М ДЕНАСМАШ втілені як випробувані часом і функції, що виправдовують себе, так і новаторські прогресивні рішення. Крім стандартної заміни на збільшену матрицю та роликів має ряд додаткових покращень:

  • Запобіжна муфта замінена на фрикційну, що забезпечує відсутність ударних навантажень, тим самим допомагає уникнути внутрішніх пошкоджень гранулятора і, як наслідок, дорогого ремонту техніки;
  • Ролики з підсиленими підшипниками дозволяють збільшити термін служби, тим самим збільшуючи продуктивність гранулятора;
  • Можливість безперервного мастила роликів та внутрішніх підшипників гранулятора скорочує час простою та холостої роботи при пуску.

Короткі технічні характеристики гранулятора Б6ДГВ-М:

Характеристики Од. вимірювання Значення
Продуктивність на сировині: лушпиння соняшника т./час 1,5-2,2
тирса 1,7-2,2
Потужність двигуна кВт 110
про/хв. 1500
Потужність змішувача кВт 3,5
Параметри матриці внутрішній діаметр мм 500
робоча ширина 120
габаритні розміри довжина мм 2596
ширина 1560
висота 2270
Маса кг 3900
  • У грануляторі використовується одноступінчастий редуктор, матриці обороти 230 об/хв.;
  • Діаметр отвору, глибина каналу, кут зенковки, зустрічне свердління залежить від типу та якості сировини та підбирається індивідуально.

Модернізовані вузли гранулятора проходять випробування та доопрацювання на нашому заводі з виробництва біопалива, всі комплектуючі виготовляються з високоякісної сировини, змінні деталі (підшипники, матриці тощо) закуповуються безпосередньо у німецьких виробників. У нашій компанії працює висококваліфікований персонал із проектування, виготовлення та обслуговування. На складі завжди є витратні матеріали вузли та агрегати, деталі та комплектуючі для регламентного ремонту та обслуговування.

Завдяки власному виробництву з сучасними технологіями та прогресивним інженерним підходом ми можемо створювати гранулятори, які забезпечують високу продуктивність, відмінну якість гранул при співвідношенні ціни-якості на вартість обладнання.