При виборі редуктора та мотор-редуктора обов’язково зверніться до наших спеціалістів. Вони, як ніхто інший, вивчать усі Ваші потреби в механізмі, допоможуть уникнути помилок під час підбору механізму та порадять найбільш підходящу модель. Дуже важливо підібрати правильний редуктор – це принесе Вам тривалу та надійну роботу. Пара помилок у розрахунку редуктора чи мотор-редуктора, і Ви отримуєте перебої у роботі, поломки та, як наслідок, додаткові фінансові витрати. Ми чудово розуміємо ціну грошей, тому із задоволенням порахуємо та заощадимо Ваші фінанси.
Давайте разом визначимо, на що варто приділити особливу увагу при виборі редуктора або мотор-редуктора. Насамперед, визначте:
- Який тип редуктора/мотор-редуктора підійде під Ваші виробничі завдання? Буде це черв’ячний, циліндричний або крановий – кожен тип має свої особливості, які визначають сферу їх використання.
- Який типорозмір або габарити механізму потрібні.
- Редуктори та мотор-редуктори виробляються з розрахунком на певні кліматичні умови, в яких вони можуть комфортно працювати (У – помірний, від -45 до +40 °С, Т – тропічний, від –15 до +50 °С, УХЛ – помірно- холодний, від -60 до +45 ° С). Це також важлива складова підбору потрібного редуктора.
Також не забуваємо звертати увагу на схему приводу із зазначенням механізмів, які будуть підключені до редуктора, їх розташування відносно один одного та зазначення місць їхнього кріплення. Так само варто визначити спосіб кріплення та варіант складання редуктора. Всі характеристики та схеми редукторів знаходяться на сторінках нашого сайту у рубриці «РЕДУКТОРИ».
Щоб максимально визначити всі відповідні параметри, радимо також розглянути такі критерії відбору:
- Рівень шуму;
- ККД;
- Матеріаломісткість для значень моменту, що крутить, на тихохідному валу;
- Габарити при однаковому передавальному числі і моменті, що крутить;
- Вартість.
При виборі габариту редуктора проводиться розрахунок передавального числа редуктора, моменту, що крутить на вхідному валу, радіальна консольна навантаження на вихідному валу редуктора. На завершення потрібно провести порівняльні розрахунки. Номінальний крутний момент на вихідному валу повинен бути більшим за розрахунковий крутний момент, номінальне консольне навантаження має бути більшим за розрахункове навантаження, а розрахункова потужність електродвигуна повинна бути більшою ніж термічна потужність.